Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Milena Harito"

Ministrja e Inovacionit: Për herë të parë, Call Center për qytetarët

    Ministrja e Inovacionit: Për herë të parë, Call Center për qytetarët

Ministrja e Inovacionit, Milena Harito, ka bërë të ditur nismën më të re në shërbim të qytetarëve. Bëhet fjalë për një Call Center, që do të shërbejë për t’u ofruar

Lexo me Shume

Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

    Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

Një lajm i mirë ka mbërritur për Shqipërinë, pikat turistike dhe rrugët e së cilës do të eksplorohen nga makinat e gjigandit “Google”. Në njoftimin e tij, Google bëri me

Lexo me Shume

Vetëdeklarimi, Harito: 20,000 punonjës rrezikojnë të shkarkohen

    Vetëdeklarimi, Harito: 20,000 punonjës rrezikojnë të shkarkohen

Ministrja për Inovacionin dhe Administratën Publike, Milena Harito, foli ditën e sotme për procesion e vetëdeklarimit në administratë. Gjatë deklaratës jashtë ambienteve të Kuvendit, ministrja bëri me dije se punonjësit

Lexo me Shume