Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Milaim Zeka"

Milaim Zeka: Vetëvendosja e lidhur me ISIS! Berisha, “nona” e krimit!

    Milaim Zeka: Vetëvendosja e lidhur me ISIS! Berisha, “nona” e krimit!

“Lëvizja Vetëvendosje është krijuar nga Shërbimi Informativ i Kosovës”, – shprehet gazetari Milaim Zeka në një intervistë të dhënë në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, duke shtuar më tej se

Lexo me Shume