Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mila Kunis"

Mila Kunis: Në fillim nuk më pëlqente Ashton Kutcher

    Mila Kunis: Në fillim nuk më pëlqente Ashton Kutcher

Në fillim miq, më pas ‘armiq’, e në fund të dashur! Historia e aktorëve Mila Kunis dhe Ashton Kutcher nuk ka qenë gjithmonë një ‘fushë me lule’. Sot, ata ndihen

Lexo me Shume