Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mikrofon"

(Video) Acarohet Christiano Ronaldo, i hedh mikrofonin në liqen gazetarit

    (Video) Acarohet Christiano Ronaldo, i hedh mikrofonin në liqen gazetarit

Nëse ka një gjë që nuk i duhet bërë Christiano Ronaldo-s kur është nervoz apo i mërzitur, është drejtimi i mikrofonit. Teksa ylli madrilen po bënte shëtitje me skuadrën përfaqësuese

Lexo me Shume