Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Michael Jordan"

Michael Jordan: Tiger Woods duhet të heqë dorë nga golfi

    Michael Jordan: Tiger Woods duhet të heqë dorë nga golfi

Ish-basketbollisti i famshëm Michael Jordan ka folur rreth jetës së mikut të tij, Tiger Woods, duke thënë se 14 herë kampioni i botës dëshiron të tërhiqet nga sporti i golfit,

Lexo me Shume