Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miami"

Udinese – Arrestohet Pablo Armero!

    Udinese – Arrestohet Pablo Armero!

Futbollisti i Udinese-s në telashe! Kolumbiani Pablo Armero është arrestuar nga policia e Miami-t me akuzën e dhunës së ushtruar ndaj një femre që gjendej në një dhomë me të.

Lexo me Shume