Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Metro"

Sulmi në metronë e Brukselit, turma e njerëzve këmbëngul të udhëtojë

    Sulmi në metronë e Brukselit, turma e njerëzve këmbëngul të udhëtojë

Një ndër shënjestrat e sulmeve terroriste të shënuara sot në Bruksel ishte edhe stacioni i metrosë në Maelbeek. Si pasojë e shpërthimit në këtë stacion humbën jetën rreth 15 persona,

Lexo me Shume