Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MetGala"

Sarah Jessica Parker u përgjigjet kritikëve që i shanë veshjen në “Met Gala”

    Sarah Jessica Parker u përgjigjet kritikëve që i shanë veshjen në “Met Gala”

Në “Met Gala”-në e këtij viti, Sarah Jessica Parker i surprizoi të gjithë me veshjen e saj, kur parakaloi në tapetin e kuq jo me një veshje që supozohej të

Lexo me Shume

Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

    Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

Taylor Swift dhe Calvin Harris mund të jenë një nga çiftet e preferuar për paparacët dhe fotografët, por këta të fundit duhet të presin për një fotografi të çiftit në

Lexo me Shume