Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MET Gala"

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

    Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?! Sipas zërave që qarkullojnë së fundmi çifti nuk është më bashkë. E pra, s’na mbetet gjë tjetër veçse të harrojmë krahët robotikë apo shikimet

Lexo me Shume

Vetëm kjo femër ka të drejtë të prekë gjoksin e Rita Orës

Vetëm kjo femër ka të drejtë të prekë gjoksin e Rita Orës

Rita Ora, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka parakaluar në tapetin e kuq të MET Gala 2016, e veshur në përputhshmëri me temën e eventin: “Moda në kohën e

Lexo me Shume

“Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

    “Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

Claire Danes ishte një prej më të veçantave, që parakaloi në tapetin e kuq të yjeve në “MET Gala”. Fustani i saj i ngjante atij të Hirushes në përrallën e

Lexo me Shume

Beyonce zhgënjen fansat, ata e “tallin” në rrjetet sociale

Beyonce zhgënjen fansat, ata e “tallin” në rrjetet sociale

Duket se jo të gjithë e kanë pëlqyer pamjen e Beyonce-s mbrëmjen e djeshme në MET Gala. Edhe pse marka “Givenchy” ishte munduar të krijonte një veshje në përputhje me

Lexo me Shume

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

Met Gala, ndryshe “Costume Institute Gala” (Instituti i Kostumeve Gala) është një event që mbahet çdo vit për përfitime të Muzeut të Artit Metropolitan.  Çdo vit, në këtë event janë

Lexo me Shume