Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mesuesja"

(VIDEO) Ndëshkonte nxënësin duke i vënë litar në fyt, ndalohet mësuesja në Dibër

    (VIDEO) Ndëshkonte nxënësin duke i vënë litar në fyt, ndalohet mësuesja në Dibër

Një mësuese në Dibër, e cila ndëshkon nxënësin duke i vënë litarin në fyt, është ndaluar së fundmi nga policia. Episodi është regjistruar në shkollën “Selim Alliu” të Peshkopisë dhe

Lexo me Shume