Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mesuesi"

Mësuesi i prekur nga kanceri, 400 nxënës i këndojnë poshtë dritares

Mësuesi i prekur nga kanceri, 400 nxënës i këndojnë poshtë dritares

Një moment për t’u vlerësuar duhet cilësuar gjesti i 400 nxënësve që u mblodhën jashtë shtëpisë së mësuesit të tyre të prekur nga kanceri, për t’i kënduar atij këngët e

Lexo me Shume

Kinë, mësuesi godet 11-vjeçarin me kabllo elektrike

    Kinë, mësuesi godet 11-vjeçarin me kabllo elektrike

Një mësues në Kinë ka goditur një 11-vjeçar në këmbë dhe shpinë pasi ky i fundit bëri një gabim në matematikë.  Sjellja e pakuptueshme e mësuesit ka tronditur rrjetin social

Lexo me Shume