Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mesues"

Durrës: Ishte përdorues droge, shkarkohet nga detyra mësuesi

    Durrës: Ishte përdorues droge, shkarkohet nga detyra mësuesi

Një mësues nga Manza i Durrësit, është shkarkuar paraditen e sotme nga puna pasi ky i fundit rezultoi se ishte përdorues droge. Këtë lajm e ka bërë të ditur Lindita

Lexo me Shume

21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave

    21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 20 Mënyra më e mirë për t’i bërë fëmijët të kuptojnë gjeometrinë është të demonstroni këndet duke përdorur trupin tuaj…   Të

Lexo me Shume