Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Messi"

Papa Françesku: Futbollisti më i mirë në botë është…

    Papa Françesku: Futbollisti më i mirë në botë është…

Cili është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave? Kjo pyetje vazhdon të bëhet ende sot dhe emrave klasikë si Maradona e Pele’ u është shtuar edhe Leo Messi.

Lexo me Shume

Dënim me burg për Lionel Messi-n

    Dënim me burg për Lionel Messi-n

Për Lionel Messi-n telashet nuk paskan të mbaruar! Ditën e sotme është dhënë dënimi për lojtarin e Barcelonës dhe të atin e tij nga Gjykata e Katalonias, e cila u

Lexo me Shume

Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

    Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

Jo pak polemika shoqëruan fundin e ndjeshjes së mbrëmshme mes Atletico Madrid dhe Barcelonës, të vlefshme për fazën çerekfinale të Uefa Champions League! Fitorja e pastër e madrilenëve me rezultatin

Lexo me Shume