Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "meshkuj"

Këshilla për meshkujt për të pasur seks të mirë

    Këshilla për meshkujt për të pasur seks të mirë

Gjatë marrëdhënieve seksuale, qëllimet e meshkujve janë të kënaqen vetë e t’i sigurojnë partneres një orgazëm të kënaqshme. Në pamje duket si diçka e thjeshtë, që arrihet fare lehtë, por

Lexo me Shume

11 gjëra që meshkujt nuk duhet t’i bëjnë kur janë në takim

    11 gjëra që meshkujt nuk duhet t’i bëjnë kur janë në takim

Në pamje të parë, takimet mund të duken si mundësia më e mirë për të “hedhur grepin e peshkimit”, por shpesh meshkujt, edhe pse janë të parfumosur,  të veshur mirë

Lexo me Shume

Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

    Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

Të ka rastisur të zgjohesh pranë një mashkulli, “lodra” e të cilit është zgjuar shumë më herët dhe ke pyetur veten: Pse vallë? Disa studiues thonë se një mashkull nën

Lexo me Shume

9 gjërat që meshkujt mendojnë kur janë në kulmin e masturbimit

    9 gjërat që meshkujt mendojnë kur janë në kulmin e masturbimit

“Jepi një vaginë dhe ai do të kënaqet një ditë… Mësoji “dorën” dhe do të kënaqet tërë jetën”, – është kjo një nga batutat e filmit “Dictator”, por që ka

Lexo me Shume

INSTAT publikon “çudinë”, ngushtohet hendeku gjinor në paga

    INSTAT publikon “çudinë”, ngushtohet hendeku gjinor në paga

Sipas të dhënave më të fundit të publikuara nga INSTAT-i, hendeku gjinor në paga në Shqipëri duket se është ngushtuar në vitin 2015 krahasuar me të dhënat e 2014-s. Përmirësimet

Lexo me Shume

Kastro Zizo: Na mbytën kurvat!

    Kastro Zizo: Na mbytën kurvat!

Producenti dhe këngëtari Kastro Zizo, i njohur për publikun shqiptar për natyrën e tij impulsive, aq sa edhe të drejtpërdrejtë, shpeshherë reagon për situata të ndryshme. Ai nuk ngurron të

Lexo me Shume

Sekreti që fshihet në të brendshmet e mashkullit tuaj

Sekreti që fshihet në të brendshmet e mashkullit tuaj

  Të gjithë e dimë se të brendshmet e një femre tregojnë më shumë sesa thjesht një veshje për të mbuluar pjesët epshndjellëse të trupit. Ato tregojnë edhe mënyrën e

Lexo me Shume