Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mesdhe"

Tragjedia e refugjatëve në Mesdhe, flitet për më shumë se 400 viktima

    Tragjedia e refugjatëve në Mesdhe, flitet për më shumë se 400 viktima

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me tragjedinë e ditëve të fundit, atë të mbytjes së 400 refugjatëve në ujërat e Detit Mesdhe. Pavarësisht se detajet janë ende të pakonfirmuara,

Lexo me Shume

Mesdhe, mbytet varka me 400 emigrantë

    Mesdhe, mbytet varka me 400 emigrantë

Një tjetër tragjedi është shënuar në Mesdhe, ku raportohet për mbytjen e një varke me 400 emigrantë. Mediat e huaja shprehen se një varkë që synonte brigjet e Italisë, është

Lexo me Shume