Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mesazhi"

(Intervistë) Nis Muaji i Ramazanit, imami: Edhe një i krishterë mund të agjërojë

    (Intervistë) Nis Muaji i Ramazanit, imami: Edhe një i krishterë mund të agjërojë

Muaji i madhërishëm i Ramazanit, është muaji i nëntë i kalendarit islam që ndiqet me nisjen e agjërimit të besimtarëve myslimanë. Ky Muaj i Shenjtë mbart një rëndësi të veçantë

Lexo me Shume