Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mesazh"

Kafshët torturojnë njerëzit! 11 postera dhe mesazhi i fuqishëm i tyre

    Kafshët torturojnë njerëzit! 11 postera dhe mesazhi i fuqishëm i tyre

Gjithmonë e më tepër, njerëzit bëhen edhe më egoistë, duke shfrytëzuar në maksimum dhe torturuar gjallesat e tjera në tokë pa u menduar dy herë! Janë njerëzit ata që vrasin

Lexo me Shume

Meta paralajmëron dorëheqjen nga Parlamenti, pritet rrëzimi i Qeverisë. Ja shkaqet

    Meta paralajmëron dorëheqjen nga Parlamenti, pritet rrëzimi i Qeverisë. Ja shkaqet

Në fjalën hapëse të tij, kreu i Kuvendit, Ilir Meta, ndër të tjera theksoi se do të lerë përkohësisht Kuvendin për t’u marrë me negociatat. Ai tha se nëse nuk arrihet

Lexo me Shume

Mesazhi i veçantë i një babai për të voglin me sindromën Down

    Mesazhi i veçantë i një babai për të voglin me sindromën Down

Babai i të voglit William Lawrence ka menduar t’i lërë një kujtim të bukur të birit. Anëtari më i ri i familjes, vetëm 18 muajsh, ndryshe nga vëllezërit dhe motrat

Lexo me Shume

Rrihet sepse i ngjan aktorit të njohur. Aktori i dërgon mesazh

    Rrihet sepse i ngjan aktorit të njohur. Aktori i dërgon mesazh

Javën e kaluar, Mario Licato, regjisor, u gjuajt me grusht nga një person i panjohur teksa po dilte nga metroja lindore e New York-ut. Dhe e vetmja gjë që mundi

Lexo me Shume

Keni vërejtje për policinë? Ankohuni te Saimir Tahiri. Ja numri…

    Keni vërejtje për policinë? Ankohuni te Saimir Tahiri. Ja numri…

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka publikuar numrin e tij të telefonit celular në çdo komisariat policie. Ky është një premtim që ministri e bëri publik gjatë analizës vjetore të

Lexo me Shume