Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Meryl Streep"

(Video) Meryl Streep imiton Donald Trump

    (Video) Meryl Streep imiton Donald Trump

Manjati Donald Trump konsiderohet tashmë një kandidat serioz për President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Për shkak të deklaratave të tij, ai është vënë shpeshherë në shënjestër të kritikave,

Lexo me Shume