Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mero Baze"

Mero Baze: Koço Kokëdhima, jo më mik i Ramës. “Shekulli”: Je maskë me pagesë

    Mero Baze: Koço Kokëdhima, jo më mik i Ramës. “Shekulli”: Je maskë me pagesë

Në editorialin e dy ditëve më parë, Mero Baze shpalli ndarjen përfundimtare të kryeministrit Rama me ish-deputetin e jugut, Koço Kokëdhima. “Edi Rama nuk ka nevojë për armiq, derisa të

Lexo me Shume