Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mergim Mavraj"

(Foto) Mërgim Mavraj “luan” me birrë?

    (Foto) Mërgim Mavraj “luan” me birrë?

Vazhdojnë diskutimet rreth “refuzimit” të uniformës së kombëtares nga ana e mbrojtësit Mërgim Mavraj. Futbolli dhe besimi, mjaftojnë këto që rrjetet sociale të mbushen me komente nga më të ndryshmet,

Lexo me Shume

Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

    Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

Duket se ndeshja ndaj Luksemburgut e cila do të zhvillohet sonte në mbrëmje i ka bashkuar edhe më shumë futbollistët e kombëtares! Humbja 2 me 1 me Austrinë u bë

Lexo me Shume

Dëmtohet Mavraj. Humb Luksemburgun

    Dëmtohet Mavraj. Humb Luksemburgun

Mesa duket, ndeshja kundër Austrisë, e përfunduar me rezultatin 2:1, ka rezultuar e pafat për mbrojtjen e ekipit tonë kombëtar, si gjatë 90-minutëshit, ashtu edhe pas tij. Mërgim Mavraj, qendërmbrojtsi

Lexo me Shume