Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "menyra"

5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr

    5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr

Pushimet verore po trokasin dhe nuk dini se si t’i kaloni  ato në mënyrën më të mirë të mundshme? E çfarë më mirë sesa festat e darkës në oborr me

Lexo me Shume

9 këshillat për të shkrepur foton perfekte

9 këshillat për të shkrepur foton perfekte

  Nëse mendoni se të bësh një foto të bukur është e thjeshtë, atëherë duhet ta mendoni 2 herë. Steve McCurry, një fotograf i njohur për foton e famshme “Afganian

Lexo me Shume

8 zakonet e përditshme që do t’ju bëjnë të dukeni më tërheqës/e

    8 zakonet e përditshme që do t’ju bëjnë të dukeni më tërheqës/e

Para se të dalim në mëngjes apo në mbrëmje, qëndrojmë para pasqyrës për minuta apo edhe orë të tëra duke rregulluar pamjen tonë të jashtme. Pse? Sepse duam të dukemi

Lexo me Shume