Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mengjes"

Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

    Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

Të ka rastisur të zgjohesh pranë një mashkulli, “lodra” e të cilit është zgjuar shumë më herët dhe ke pyetur veten: Pse vallë? Disa studiues thonë se një mashkull nën të 50-at zgjohet në mëngjes dhe ndihet sikur organi i tij seksual është gati të urinojë, por në fakt nuk

Lexo me Shume

Tetë mënyra që do t’ju zgjojnë nga gjumi pa pasur nevojë për kafe

    Tetë mënyra që do t’ju zgjojnë nga gjumi pa pasur nevojë për kafe

Gjithmonë jeni në kërkim të mënyrave sesi mund të zgjoheni në mëngjes dhe si mund të flini në darkë. Mendimi i parë pasi ka rënë alarmi është të merrni një kafe që t’ju nxjerrë gjumin sa më shpejt. Më poshtë do të gjeni disa mënyra që ju ndihmojnë të zgjoheni pa

Lexo me Shume

Ja pse kafeja me kripë nuk është edhe aq e keqe sa mendoni

    Ja pse kafeja me kripë nuk është edhe aq e keqe sa mendoni

Mëngjes i vrenjtur, pak orë gjumë dhe një ditë e ngarkuar… kjo është panorama që na bën të mos lëvizim nga shtrati. Por e kemi një zgjidhje: kafe! Edhe pse shija e kafes së hidhur, pra kafe me kripë, mund të mos jetë më e mira, ajo të  rikthen energjitë

Lexo me Shume