Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Menaxhimi"

Nënshkruhet marrëveshja Shqipëri-Gjermani, Peleshi: 19,5 mln € për menaxhimin e mbetjeve

    Nënshkruhet marrëveshja Shqipëri-Gjermani, Peleshi: 19,5 mln € për menaxhimin e mbetjeve

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi ka nënshkruar një protokoll 2-vjeçar bashkëpunimi me ambasadoren e re të Gjermanisë në Shqipëri, Susanne Schuetz. Ky protokoll parashikon një fond prej 41.4 milionë eurosh për Shqipërinë

Lexo me Shume

6 zakone të këqija që ju bëjnë të ndiheni më të stresuar

    6 zakone të këqija që ju bëjnë të ndiheni më të stresuar

Jeta jonë është e karakterizuar shpeshherë nga tensionet e vazhdueshme, çka e vështirëson atë. Megjithatë, nevojitet që ne ta shkundim stresin që mund të karakterizojë punën tonë, dashurinë apo kombinimin

Lexo me Shume