Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "menaxhere"

Përdhunohet, vritet dhe i vihet flaka një menaxhereje të Google-it

    Përdhunohet, vritet dhe i vihet flaka një menaxhereje të Google-it

Një nga menaxheret e Google-it, 27-vjeçarja Vanessa Marcotte është gjetur e vrarë jo shumë larg shtëpisë së nënës së saj në Massachusetts. Burime të grupit hetimor bëjnë me dije se

Lexo me Shume