Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "meme"

Rihanna me një stil ndryshe, fansat “shfrenojnë fantazinë”

Rihanna me një stil ndryshe, fansat “shfrenojnë fantazinë”

Këngëtarja Rihanna, e dalluar gjithnjë për veshje stil, këtë herë ka zhgënjyer publikun me daljen e saj të fundit në New York, teksa është shfaqur me një fustan ngjyrë jeshile,

Lexo me Shume