Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Melpomeni Çobani"

Ndahet nga jeta aktorja Melpomeni Çobani, njëra ndër themelueset e Estradës së Tiranës

    Ndahet nga jeta aktorja Melpomeni Çobani, njëra ndër themelueset e Estradës së Tiranës

Aktorja e Estradës së Tiranës, Melpomeni Çobani, ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e saj. Mësohet se homazhet në nderim të aktores do

Lexo me Shume