Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Melissa Satta"

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

Futbollisti Kevin Prince Boateng dhe bukuroshja Melissa Satta tashmë janë burrë e grua! Fotot e para të dasmës i ka nxjerrë vet italiania në profilin e saj në Instagram, ku

Lexo me Shume