Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Melania Trump"

Videoja shokuese e Trump, Melania: Ai është ende adoleshent

    Videoja shokuese e Trump, Melania: Ai është ende adoleshent

Në një intervistë për CNN, bashkëshortja e kandidatit republikan për president i SHBA-ve, Donald Trump, Melania Trump, reagoi për akuzat mbi komentet denigruese seksuale që bashkëshorti i saj ka bërë

Lexo me Shume