Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mel C"

20 vjet “Spice Girls”! Grupi ribashkohet, por…

    20 vjet “Spice Girls”! Grupi ribashkohet, por…

Lajmi i bujshëm për bashkimin e grupit “Spice Girls” më në fund konfirmohet, edhe pse jo në mënyrën që të gjithë e prisnin… Grupi po rikthehet për të festuar ditëlindjen

Lexo me Shume