Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Meksike"

Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

    Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

Futbollisti meksikan Alan Pulido, i cili luan për ekipin grek Olympiakos, është rrëmbyer në shtetin verilindor të Tamaulipas, një shtet i rrënuar nga krimi i organizuar. 25-vjeçari u rrëmbye të

Lexo me Shume

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

Ëndrra e një djaloshi me autizëm, të quajtur Luis Vaquez, është bërë realitet mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Foro Sol” të kryeqytetit meksikan, Mexico City. Babai i djaloshit i bëri

Lexo me Shume