Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Meka"

Arabia Saudite shkatërron raketën që u lëshua drejt Mekës

    Arabia Saudite shkatërron raketën që u lëshua drejt Mekës

Arabia Saudite ka zbuluar një raketë balistike që thuhet se ishte nisur nga territori që kontrollohet nga lëvizja kryengritëse Houthi në Jemen në drejtim të qytetit të shenjtë mysliman, Mekës.

Lexo me Shume