Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Megan Fox"

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox dhe vajza e saj, që ende nuk ka lindur, kanë një lidhje që vetëm ato të dyja mund ta kuptojnë. E ftuar në emisionin Jimmy Kimmel Live, aktorja

Lexo me Shume

Megan Fox: “Kam fjetur me njerëzit që kam dashur”

Megan Fox: “Kam fjetur me njerëzit që kam dashur”

29-vjeçarja, që është në pritje të ëmbël, me fëmijën e saj të tretë, ka rrëfyer se mund të largohet për një kohë të papërcaktuar nga kinemaja. Ajo ka treguar ndër

Lexo me Shume

(Foto) Megan Fox shtatzënë për herë të tretë, 8 muaj pas ndarjes

    (Foto) Megan Fox shtatzënë për herë të tretë, 8 muaj pas ndarjes

Në eventin CinemaCon në Las Vegas, të hënën mbrëma, Megan Fox është vënë re me një bark më të rrumbullakët se zakonisht. Dhe duke iu referuar brumeve të UsWeekly, thuhet

Lexo me Shume

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Shpesh ndodh që personazhet tanë të preferuar të ekranit, përveçse t’i ndjekim në çdo hap të karrierës së tyre, në çdo shfaqje në ekran, të kërkojmë edhe për jetën e

Lexo me Shume