Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Medine"

Medinë, sulmohet Xhamia e Profetit, katër viktima

    Medinë, sulmohet Xhamia e Profetit, katër viktima

Një sulm vetëvrasës është shënuar në një prej vendeve të shenta islamike në qytetin saudit të Medinës. Në deklaratën e Ministrisë së Brendshme bëhet e ditur se bombarduesit e shpërtheu

Lexo me Shume