Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "media"

Truproja e Kayne West: “Ai është 10 herë më i keq nga ç’duket në media!”

    Truproja e Kayne West: “Ai është 10 herë më i keq nga ç’duket në media!”

I keni parë ata që mbrojnë personazhet e famshëm kur shfaqen në publik? Epo jo vetëm që i mbrojnë këto personazhe, por edhe dinë pothuajse gjithçka rreth tyre. Steve Stanulis,

Lexo me Shume

Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

    Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

Moslejimi i një grupi gazetarësh të njohur dhe Shoqërisë Civile në dëgjesën publike për prezantimin e projektit të “Arenës Kombëtare”, ka shkaktuar edhe reagimin e gazetares dhe moderatores së njohur

Lexo me Shume

(Video) Sulmet terroriste në Bruksel, sajesë mediatike?!

(Video) Sulmet terroriste në Bruksel, sajesë mediatike?!

A ju ka shkuar ndonjëherë mendja se ‘zhurma’ që po shkaktojnë atentatet e fundit në mbarë Europën janë thjesht një mënyrë për të manipuluar njerëzit? Termi “Flase flag” tashmë nuk

Lexo me Shume

(VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

    (VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

Dy ditë pas sulmeve terroriste, mediat belge kanë rikrijuar lëvizjet e terroristëve në aeroportin e Brukselit. Pamjet 3D tregojnë lëvizjet e tre terroristëve që shpërthyen aeroportin, ku mbetën të vdekur

Lexo me Shume