Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Medalja e Mirenjohjes"

Vlerësohet me “Medaljen e Mirënjohjes”, aktorja Hajrie Rondo: Do i ngjit sërish shkallët e karrierës

    Vlerësohet me “Medaljen e Mirënjohjes”, aktorja Hajrie Rondo: Do i ngjit sërish shkallët e karrierës

Aktorja e mirënjohur Hajrie Rondo, e cila njihet për një karrierë të gjatë në skenë, është vlerësuar së fundmi me çmim nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një takim

Lexo me Shume