Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "McLaren"

Çmimi i Madh i Bahreinit – Alonso e bën pushim

    Çmimi i Madh i Bahreinit – Alonso e bën pushim

Spanjolli Fernando Alonso nuk do të marrë pjesë këtë fundjavë në Çmimin e Madh të Bahreinit, pas aksidentit të frikshëm që bëri në garën e parë në Melburn. Sipas FIA-s,

Lexo me Shume