Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mc Kresha"

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

MC Kresha: “Nuk më duhet Bangladeshi për 1 milion klikime, si disa të tjerë…”

    MC Kresha: “Nuk më duhet Bangladeshi për 1 milion klikime, si disa të tjerë…”

“1 milion për 1 javë… No Bangladesh, no China… jo vota t’dekniv…qysh thotë vëllai im Sing”, – ka shkruar MC Kresha, i cili ka hedhur në llogarinë e tij në

Lexo me Shume

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

  Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo ndjehet i emocionuar për prezencën historike të kombëtares shqiptare në

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume

(FOTO) E pabesueshme! Mc Kresha zgjon nga koma djaloshin

    (FOTO) E pabesueshme! Mc Kresha zgjon nga koma djaloshin

Ditën e sotshme, falë Mc Kreshës ka ndodhur një mrekulli! Këngëtari ka vizituar në spital një fansin e tij, i cili ishte në gjendje kome. Kur ai është afruar tek krevati i

Lexo me Shume