Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mbytje"

Gjendet trupi i pajetë i një fëmije në Dibër, dyshohet të jetë mbytur

    Gjendet trupi i pajetë i një fëmije në Dibër, dyshohet të jetë mbytur

Trupi i pajetë i një të mituri 10-vjeçar është gjetur ditën e sotme në vendin quajtur “Shenjat e Brezhdanit”, mbi urën e fshatit Muhurr të Dibrës. Kanë qenë prindërit e

Lexo me Shume

Sarandë, mbytet një 65-vjeçar

    Sarandë, mbytet një 65-vjeçar

Një 65-vjeçar është mbytur mëngjesin e sotëm në plazhin e Sarandës, teksa ishte duke pushuar. Burime të policisë e kanë identifikuar viktimën si Fejzo Goxharaj. Mësohet se trupi i pajetë

Lexo me Shume

Rrezikuan të mbysnin emigrantët shqiptarë, dënohen tre britanikët

    Rrezikuan të mbysnin emigrantët shqiptarë, dënohen tre britanikët

Tre shtetas britanikë janë dënuar nga gjykata për trafikim të paligjshëm të emigrantëve shqiptarë në Britani. Tre britanikët, ndër ta Robert Stilwell, 33 vjeç, nga Dartford, akuzohen se rrezikuan mbytjen

Lexo me Shume

Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

    Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

Një person është gjetur i mbytur në ujërat e Liqenit Artificial të Tiranës. Burime të policisë bëjnë me dije se njoftimi për trupin e viktimës u gjet rreth orës 07:10

Lexo me Shume

Mesdhe, mbytet varka me 400 emigrantë

    Mesdhe, mbytet varka me 400 emigrantë

Një tjetër tragjedi është shënuar në Mesdhe, ku raportohet për mbytjen e një varke me 400 emigrantë. Mediat e huaja shprehen se një varkë që synonte brigjet e Italisë, është

Lexo me Shume