Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mbretereshe"

Princ Harry: Mbretëreshën e shoh si shefe, jo si gjyshen time!

    Princ Harry: Mbretëreshën e shoh si shefe, jo si gjyshen time!

Besoj e keni vënë re se gjyshja e Princ Harry-t nuk është nga ato gjyshet e zakonshme që u pëlqejnë të pinë çaj dhe veshin kapele të bukura për të

Lexo me Shume