Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mbretëresha Elisabetë"

Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

    Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

  Mbretëresha Elizabetë po bëhet gati të festojë 90- vjetorin e lindjes më 21 prill të këtij viti dhe në kuadër të festimeve, një dokumentar i ri i titulluar “Mbretëresha

Lexo me Shume