Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mbetjet urbane"

Ligji për mbetjet urbane, Rama: I domosdoshëm në çdo aspekt, ndryshe nga ai i 2013-s

    Ligji për mbetjet urbane, Rama: I domosdoshëm në çdo aspekt, ndryshe nga ai i 2013-s

Në një takim të zhvilluar mesditën e sotme me përfaqësues të shoqatës së ricikluesve dhe ekspertë të mjedisit, kreu i qeverisë, Edi Rama, theksoi si fillim se në krahasim me

Lexo me Shume