Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mbetje"

Aksidenti ajror, nxirren pjesët e mbetura të helikopterit

    Aksidenti ajror, nxirren pjesët e mbetura të helikopterit

Katër ditë pas rrëzimit të tij, mësohet se janë nxjerrë plotësisht të gjitha pjesët e mbetura të helikopterit. Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur nxjerrjen e plotë të helikopterit

Lexo me Shume

Aksidenti ajror, nxirren nga uji mbetjet e helikopterit, ende jo kutia e zezë

    Aksidenti ajror, nxirren nga uji mbetjet e helikopterit, ende jo kutia e zezë

Në operacionin e zhvilluar përgjatë ditës së sotme janë arritur të nxirren nga uji mbetjet e helikopterit EC-145, i cili u rrëzua dy ditë më parë në Liqenin e Shkodrës.

Lexo me Shume