Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mazhoranca"

Përjashtimi i Berishës, Nard Ndoka: I padrejtë, Meta tolerancë false

    Përjashtimi i Berishës, Nard Ndoka: I padrejtë, Meta tolerancë false

Në ndryshim nga Partia Demokratike, e cila vendosi të bojkotojë punimet e Kuvendit pas vendimit të përjashtimit të ish-kryeministrit Berisha, aleati i opozitës, Nard Ndoka, ka vendosur të qëndrojë. Gjatë

Lexo me Shume