Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maxi Lopez"

Vazhdon dueli Maxi Lopez – Icardi. Interisti: Unë nuk jam injorant si ai

    Vazhdon dueli Maxi Lopez – Icardi. Interisti: Unë nuk jam injorant si ai

Të gjithë e kujtojnë historinë “Maxi Lopez-Wanda Nara-Mauro Icardi”, këtë trekëndësh dashuri-tradhti që vazhdon edhe sot të ngjallë kureshtjen e ndjekësve të futbollit sa herë që dy futbollistët përballen me

Lexo me Shume