Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Max Allegri"

Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

    Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

Pritej prej kohësh që legjenda Paolo Maldini të afrohej në një rol apo të fliste për ekipin e Milanit, ama nuk ndodhi kurrsesi ajo që të gjithë prisnin. Në një

Lexo me Shume