Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mauro Icardi"

De Boer, trajneri i ri i Interit: Icardi nuk është në shitje

    De Boer, trajneri i ri i Interit: Icardi nuk është në shitje

Frank de Boer është zyrtarizuar paraditen e sotme si trajneri i ri i Interit. Holandezi ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me Interin, pas karrierës së tij si trajner tek Ajaxi.

Lexo me Shume

Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

    Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

Ashtu si çdo vit në prag të Krishtlindjes, edhe këtë vit do të dalë një film i ri i serive të “cinepanettone”-s, i cili do të titullohet “Krishtlindje në Londër 

Lexo me Shume

(Foto) Gratë e futbollistëve, gjithnjë e më të fuqishme

(Foto) Gratë e futbollistëve, gjithnjë e më të fuqishme

Pas një burri të suksesshëm qëndron gjithmonë një grua e fortë! Kjo shprehje sa vjen e po bëhet më e prekshme edhe në botën e futbollit sot. Influenca e femrave

Lexo me Shume

Icardi: Absolutisht do të qëndroj tek Inter!

    Icardi: Absolutisht do të qëndroj tek Inter!

Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi, i cili u përfol për një transferim në Premier League, tashmë e ka vendosur se do të qëndrojë tek Inter. Kapiteni i zikaltërve siguroi tifozët mbi

Lexo me Shume

Vazhdon dueli Maxi Lopez – Icardi. Interisti: Unë nuk jam injorant si ai

    Vazhdon dueli Maxi Lopez – Icardi. Interisti: Unë nuk jam injorant si ai

Të gjithë e kujtojnë historinë “Maxi Lopez-Wanda Nara-Mauro Icardi”, këtë trekëndësh dashuri-tradhti që vazhdon edhe sot të ngjallë kureshtjen e ndjekësve të futbollit sa herë që dy futbollistët përballen me

Lexo me Shume