Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mateo"

Projekti i parë i Mateo Dedës, djalit të aktorit të “Apartamentit 2XL”

    Projekti i parë i Mateo Dedës, djalit të aktorit të “Apartamentit 2XL”

Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun. Pavarësisht angazhimeve në punë, atë e shohim shpesh në rrjetet sociale të postojë foto të momenteve që

Lexo me Shume