Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mateo Kovacic"

Juventus – Mateo Kovaçiç, një alternativë “low cost” për mesfushën

    Juventus – Mateo Kovaçiç, një alternativë “low cost” për mesfushën

Edhe pse ende jo zyrtarisht, Dani Alves mund të quhet futbollist i Juventusit tashmë. Pas sigurimit të mbrojtësit brazilian, ekipi torinez hidhet në sulm për një mesfushor të nivelit të

Lexo me Shume

Rikthim i bujshëm? Kovaçiç drejt Milanos, por jo tek Interi…

    Rikthim i bujshëm? Kovaçiç drejt Milanos, por jo tek Interi…

Vetëm pak muaj pasi është larguar nga ekipi i Interit, Mateo Kovaçiç mund të rikthehet në qytetin e Milanos. Ky lajm po bën jehonë në Itali, për vetë faktin se

Lexo me Shume