Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mat"

Operacion antikanabis edhe në Mat, sekuestrohen 310 bimë narkotike dhe shoqërohen dy persona

    Operacion antikanabis edhe në Mat, sekuestrohen 310 bimë narkotike dhe shoqërohen dy persona

Nga Anduena Llabani Një operacion i përbashkët i Drejtorisë Vendore të Policisë Dibër, Komisariatit të Policisë Mat dhe SHÇBA pranë DVP Dibër është zhvilluar po gjatë ditës së sotme ku

Lexo me Shume

Mat, gjenden 2 kg kanabis në banesën e një çifti

    Mat, gjenden 2 kg kanabis në banesën e një çifti

Nga Anduena Llabani Lidhur me informacionin e dhënë me datë 05.10.2016, për operacionin policor antikanabis në territorin e rrethit Mat, ku policia, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit, asgjësoi 10.600

Lexo me Shume

Asgjësimi i 12.966 kg kanabis në Mat, vijon puna për identifikimin e autorëve, sekuestrohet një kamionçinë

    Asgjësimi i 12.966 kg kanabis në Mat, vijon puna për identifikimin e autorëve, sekuestrohet një kamionçinë

Nga Anduena Llabani Në lidhje me informacionin e dhënë me datë 29. 09. 2016, për operacionin policor anticannabis në territorin e rrethit Mat, ku policia për 3 ditë asgjësoi 12.966

Lexo me Shume

I gërvishtën makinën, qëllohen me sëpatë dy vëllezër në Mat

    I gërvishtën makinën, qëllohen me sëpatë dy vëllezër në Mat

Dy vëllezër në Mat kanë mbetur të plagosur për shkak se u qëlluan me sëpatë nga dy persona. Shkak është bërë një sherr banal për gërvishtjen e makinës. Konkretisht, shtetasit E.

Lexo me Shume

Kapet “mat” George Clooney

    Kapet “mat” George Clooney

George Clooney është fotografuar nga paparazët duke u përqafuar dhe puthur me një grua (jo me të shoqen, Amal) jashtë një restoranti. Clooney është i martuar me avokaten e njohur

Lexo me Shume