Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Massimiliano Allegri"

Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

    Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

E kujt mund t’i kishte shkuar në mendje se një skuadër do t’i thoshte ‘jo” Jose Mourinhos? Drejtues të Manchester United kanë vlerësuar se është më mirë që në sezonin

Lexo me Shume

Allegri buzëqesh, e pret një kontratë rekord!

    Allegri buzëqesh, e pret një kontratë rekord!

Me arritjen e 100 ndeshjeve në stolin e Juventusit, trajneri Massimiliano Allegri arrin një tjetër objektiv: rinovimin e kontratës deri në vitin 2018, me një rritje të konsiderueshme të pagës.

Lexo me Shume